مطالب مرتبط

. .
برخی از مشتریان ما

 
اين شرکت در سال 1947 تاسيس گرديد. هدف از تاسيس اين شرکت توليد ماشين آلاتی بود که بتوانند شبکه منهدم شده راههای فرانسه را بعد از جنگ جهانی دوم با پايين ترين هزينه و کيفيت مناسب ترميم و يا روکش نمايند. نتيجه اين ايده به اختراع ماشينهای مخصوص اجرای روکش آسفالت سطحی ( chip- sealer ) انجاميد. اين دستگاهها که تلفيق دو دستگاه شن پاش و قيرپاش در يک دستگاه بود می توانست در يک پاس عبور بطور همزمان مصالح سنگی و قير
( امولسيون و يا mc- Ⅱ ) را برروی جاده پخش نمايد. با ساخت اولين سری از اين دستگاهها و استقبال وزارت راه فرانسه و پيمانکاران از آن توليد و استفاده از آن به عنوان يکی از مهمترين روشهای نگهداری و روکش جاده های دسترسی، روستايي، شنی و کم ترافيک عموميت پيدا کرد.
امروز 600 دستگاه چيپ – سيل ساخت اين شرکت تنها در فرانسه در حال کار می باشند. اين شرکت 70 درصد بازار جهانی توليد اين نوع وسايل را در اختيار داشته و توليدات آن در 40 کشور جهان و در پنج قاره در حال کار می باشند.
در سال جاری میلادی این شرکت در تملک گروه Fayat فرانسه در آمده است.

شرکت Evonic - degussa  در 14 اگوست سال 1895 در برلين به ثبت رسيده است. هدف از تاسيس اين شرکت توليد پليمرهای خاص جهت مصارف مختلف بوده و پيشرو توليد مواد شيميايي خاص می باشد .
دگوسا در بيش از 30 کشور جهان فعاليت می نمايد. اين شرکت در سال 2006 ميلادی به شرکت Evonik تغِِيير نام داده است. این شرکت نمایندگی رسمی بخش پلیمر های قیری را در اختیار دارد

 شرکت استار آسفالت از شرکتهای فعال در زمينه مواد شيميایی خاص در کشور ايتاليا می باشد. اين شرکت توليدکننده انواع امولسيفاير، مواد ضدسخت شدگی، فلاکس اويل و مواد شيميايي ديگری است که در زمينه توليد امولسيون و صنايع وابسته آن کاربرد دارد. اين شرکت همچنين سازنده پلانتهای امولسيون، پلانت موبايل توليد آسفالت سرد و پلانتهای توليد قير پليمری می باشد. توليدات اين شرکت در بيش از 40 کشور جهان مورد استفاده می باشد.
 

شرکت Emulbitume یکی از شرکت های معتبر با سابقه طولانی در زمینه تولید پلانت های قیر امولسیون در ظرفیت های مختلف است .

این شرکت در زمینه تولید، نصب و نگهداری و تعمیر با کشور های متعددی همکاری دارد. مهارت پرسنل و تجهیزات ، این شرکت را قادر ساخته که در زمینه خدمات پس از فروش نیز عملکرد سریعی داشته باشد.
 

 

2008-2011 (C) infonewroad.com. All rights reserved.
Designed by Simatarh

درباره شرکت  |   مشتریان   |   خدمات پس از فروش  |    فروش و صادرات امولسیون   |    پرسش و پاسخ   |    تماس با ما   |    صفحه اصلی